Що необхідно зробити, щоб проголосувати на іншій дільниці?
До 15 липня включно прийти з паспортом у відділ ведення Державного реєстру виборців (ДРВ). Адреси та час роботи за посиланням: drv.gov.ua

Які взяти документи?
Якщо твоя реєстрація знаходиться на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей** або в Криму, необхідно взяти тільки паспорт.

Якщо твоя реєстрація НЕ знаходиться на тимчасово окупованих територіях, необхідно взяти підтверджуючі документи: договір оренди житла (в т.ч. не завірений нотаріусом), довідку з роботи, навчання, лікарні, проїзні документи, квитки у театр, – перелік документів не є вичерпним.

Ми рекомендуємо:
1. Перевірити свої дані в Особистому кабінеті виборця на сайті drv.gov.ua

2. Взяти з собою копію паспорту.

3. Пройти процедуру якомога раніше – щоб не потрапити в черги, а потрапити вже в список виборців.

Увага! Навіть, якщо ти змінював/змінювала місце голосування на парламентських виборах 2014 року чи президентських виборах 2019 року, процедуру необхідно повторити.

Увага! Посвідчення про тимчасову зміну місця голосування НЕ є обов’язковим документом для отримання бюлетеню. Відсутність посвідчення або вимога членів комісії його надати не віднімає в тебе право взяти участь у виборах!

Знай та захищай свої права!

Хто ми:
ГРУПА ВПЛИВУ – це громадська організація, яка займається захистом прав внутрішньо переміщених осіб та мешканців тимчасово окупованих територій. Разом з партнерами ми просуваємо зміни в законодавство та проводимо навчання, щоб всі громадяни та громадянки України мали однакові права та можливість ними скористатися.

Є питання? Дзвоніть: 0 800 309 110 (безкоштовно)
#коженголосвпливає #маювплив

Приєднуйся до нашої спільноти та отримуй новини!

*Якщо ти будеш знаходитися за межами свого виборчого округу, ти отримаєш лише один бюлетень – для голосування за партійними списками.
** Відповідно до Указу Президента України №32/2019 “Про межі та перелік районів, міст, селищ і сіл, частин їх територій, тимчасово окупованих у Донецькій та Луганській областях”