У новому випуску «Новинних пліток» зібрали кілька важливих новин для ВПО і не тільки
Реєстр збитків відкрив нову категорію заяв A3.5 «Втрата приватного підприємництва». Подати заяву можуть ФОПи, які втратили дохід через війну після 24 лютого 2022 року. Заяви подаються через «Дію», а частина потрібної інформації підтягуватиметься в електронному вигляді.
З’явилося покрокове пояснення, як скористатися житловим ваучером і забронювати кошти за програмою «Житло для ВПО з ТОТ». Спершу потрібно подати заяву через «Дію», дочекатися підтвердження бронювання, а після цього протягом 60 днів укласти договір купівлі житла.
Уряд також змінив порядок надання допомоги на проживання для ВПО. Максимальну тривалість виплат збільшили, а сім’ям із дітьми знову передбачили можливість отримувати допомогу, якщо вони відповідають встановленим вимогам.
Окремо оновили умови для пенсіонерів і сімей із непрацездатними особами. Якщо звернутися до 1 травня 2026 року, виплати можуть призначити з 1 січня або з 1 лютого 2026 року — залежно від категорії отримувачів.
Більше деталей у нашому бюлетені https://www.vplyv.org.ua/archives/10507 та випуску «Новинних пліток».
Слухайте випуск на:
- YouTube
- Spotify for Podcasters
- Apple Podcasts
- MEGOGO Audio
Опис зображення: У верхньому лівому куті напис “Створено ГРУПОЮ ВПЛИВУ”, у центрі — фото ведучих Вікторії та Олесі, внизу — “Новинні плітки. Березень 2026”