Skip navigation

Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) оголошують набір учасників Національного Форуму «Почути невидимих виборців», який відбудеться в Києві 26 червня 2018 року з 10:00 до 14:00.

Цей захід стане платформою для об’єднання зусиль громадських організацій, внутрішньо переміщених осіб, експертів, представників влади та ЗМІ для забезпечення виборчих прав ВПО в Україні. Форум дасть можливість дізнатися про регіональний та національний досвід проведення адвокаційної кампанії «#маювплив» та напрацювати спільний план подальших дій для того, щоб 4% «невидимих виборців» нарешті з’явились в списках виборців в тих громадах, де вони фактично проживають. Під час заходу експерти з ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ», Громадянської мережі ОПОРА та Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) поділяться результатами соціологічних досліджень про політичні права ВПО, розкажуть про особливості проходження законопроекту №6240, нададуть відповіді на найпоширеніші запитання про страхи і міфи, які п’ятий рік не дозволяють народним депутатам прийняти рішення про надання права голосу ВПО.

На заході будуть присутні представники влади, національних телевізійних каналів та інших медіа, а також здійснюватиметься он-лайн трансляція події в Інтернеті.

Ми будемо дуже вдячні за Вашу активну участь у Форумі та Ваш внесок до діалогу щодо забезпечення виборчих прав ВПО в Україні.

Якщо ви хочете долучитися до однієї з найширшої в Україні адвокаційної коаліції та взяти участь у заході, просимо заповнити конкурсну анкету (goo.gl/cUuvVC) до 20 червня 2018 року. Відібрані учасники/ці отримають індивідуальне запрошення з інформацією про місце проведення заходу. Організатори покривають транспортні витрати тільки запрошеним учасникам/учасницям.

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання щодо Форуму, будь-ласка, звертайтеся до пані Наталії Новикової за електронною адресою: natali.novikova09@gmail.com або дзвоніть на мобільний телефон ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” 050 477 0800.

З нетерпінням чекаємо Вас на заході, який відбудеться в рамках проекту “Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги“, який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Британської допомоги від уряду Великої Британії. Це – складова постійної спільної роботи зі зміцнення демократичного прогресу в Україні, яка підтримується урядом Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цьому документі, належать автору і не обов’язково відображають погляди уряду Великої Британії.