Skip navigation

Запрошуємо активістів/ок з Запоріжжя та області на тренінг “Адвокація велоінфраструктури у Запоріжжі та області”, який відбудеться 6 липня 2018 року з 10:00 до 16.00 (точне місце проведення заходу в Запоріжжі буде повідомлено окремо, відібраним учасникам).</br></br>

Будемо дізнаватися, з чого складається процес адвокації, планувати кампанію, вивчати, як побудувати коаліцію громадських об’єднань задля РОЗВИТКУ велоінфраструктури у Запоріжжі та області та побачимо гарні приклади втілення адвокаційних планів у життя.

Тренінг вестиме Тетяна Дурнєва – виконавча директорка Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ”, одна з розробниць концепції розвитку велоінфраструктури у м. Донецьк.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням.

Дедлайн для реєстрації 2 липня 2018 року (включно).

Відібраним учасникам/цям прийде повідомлення про місце проведення заходу на електронну скриньку не пізніше 3 липня 2018 року.

Організатори покривають транспортні витрати в межах області за наявністю оригіналів квитків.

Захід організовано ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” в рамках проекту “Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів”. Проект підтримується Програмою розвитку ООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, та реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.