Skip navigation
Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” розпочинає літню акцію “Кожен голос впливає”! Знайди приймальню народного депутата у себе в окрузі та зроби коротке відео-звернення. Наші голоси – справді важливі. Ми говоримо нашим народним депутатам: “Кожен голос впливає. #Законопроект6240 про виборчі права переселенців потребує ВАШОГО голосу, щоби Ви почули НАШ”.Додавайте хештег #маювплив та #законопроект6240 та публікуйте на фейсбуці із активною згадкою того депутата, до якого звертаєтесь.

Покажемо, що разом нас багато. І ми маємо голос!

“Ідея акції виникла спонтанно. Декілька активістів, серед яких, звичайно, були і переселенці, випадково зустрілися в Чернівцях. Ми знали, що в центрі цього чарівного міста є громадська приймальня народного депутата, голови фракції “Народний Фронт” Максима Бурбака. Але в святкові дні приймальня була зачинена. Тому з’явилась ідея записати відео-звернення”, – пояснює виконавча директорка ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” Тетяна Дурнєва.

“Ми запрошуємо внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян звертатися до народних депутатів в своїх населених пунктах. Не все вирішується в Києві.Часто саме активність громадян з регіонів впливає на кінцевий результат. За три місяці завдяки нашим регіональним активістам ми отримали підтримку у вигляді звернень до Верховної Ради від депутатів міських рад Ужгорода, Кривого Рогу, Вінниці, Маріуполя, Херсона, Коростеня та Добропілля щодо підтримки права голосу ВПО. Це є показовим впливом “знизу”. Долучайтеся!”, – закликає команда “ГРУПИ ВПЛИВУ”.