Skip navigation
Громадська організація Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» та Громадська організація Донбасс SOS запрошують стати учасником презентації-тренінгу “Внутрішнє переміщення: Юридичні основи та Інструменти місцевої адвокації”, який відбудеться у Херсоні 29-30 липня для представників ГО чи інших зацікавлених осіб з Херсонської, Одеської та Миколаївської областей.

До участі запрошуються громадські активісти, представники місцевих органів влади, які займаються захистом прав та вирішенням проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від наслідків конфлікту населення.

Захід на меті посилити спроможності регіональних громадських організацій та представників місцевих органів влади будувати ефективну роботу, адвокатувати зміни щодо захисту прав ВПО та постраждалого від наслідків конфлікту населення.

Під час презентацій-тренінгів учасники отримають навички, як на місцевому рівні вирішувати проблеми, пов’язані із захистом ВПО, як проводити ефективну адвокаційну діяльність у своєму регіоні, отримають поради та практичний досвід з юридичних питань, що стосуються ВПО, познайомляться з інструментами дослідження стану дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та розглянуть багато інших практичних питань.

Для участі у конкурсі потрібно заповнити анкету до 17 липня включно за посиланням http://bit.ly/2z18jGJ

Докладна інформація про місце і час тренінгу буде надана відібраним у конкурсі учасникам.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту natali.novikova09@gmail.com

Презентація-тренінг проводяться ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” у співпраці з ГО “Донбас СОС” у рамках проекту «Зміцнення потенціалу Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Питання статі та віку в гугл-формах, посилання на які наведено вище, використовуватимуться виключно для статистичного дослідження, це не є критерієм для відбору участі в тренінгу. Заповнюючи ці форми, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання персональних даних, згідно з Законом України “Про захист персональних даних”.