Протягом 4-х днів Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” повним складом вдосконалював свою інституційну спроможність й навички роботи в команді.

Як правильно вибудувати командну роботу? Як раціонально використовувати час й поділяти обов’язки? Де межа між людьми, між особистим і спільним? Як запобігати конфліктам та стресовим ситуаціям?.. Усі ці та інші питання ми розглядали під час тренінгу “Побудова командної роботи, згуртованість команди та протидія професійному вигоранню“.

Ми працювали в Карпатах, але подекуди насправді перебували в своєму офісі на Саксаганського, оскільки, якщо бути відвертим, нас не відпускав вантаж реалізованих і запланованих справ.

Тим не менше, завдяки досвідченій тренерці Наталі Тюленєвій, нам все ж таки вдалося відволіктися від справ буденних і зазирнути в глибини колективної свідомості. Ми осягнули природу деяких явищ, на які часто під час робити просто не звертаєш увагу, але вони можуть накопичуватися, дошкуляти й призводити зрештою до неефективного витрачання людських, часових, інтелектуальних чи фізичних ресурсів. Тепер ми знаємо як цьому запобігати!

Ми набули цінного досвіду, який згуртував колектив, випробували під час тактичних ігор деякі нові для нас методики командної роботи та співпраці з партнерами.

Певним чином ми структурували наше власне бачення самих себе, навчилися говорити про проблеми вголос і спільно шукати шляхи подолання негативних проявів робити в колективі.

Тепер, коли ми знаємо деякі секрети командної роботи та протидії професійному вигоранню, “ГРУПА ВПЛИВУ” стане ще впливовішою!

Тренінг відбувся в межах реалізації програми “Платформа розвитку громадянського суспільства”. Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” висловлює подяку ІСАРЄднання” за надані ресурси та можливість напрацьовувати механізми подальшого розвитку організації.