Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) спільно з Громадським Холдингом «ГРУПА ВПЛИВУ» запрошують до участі в презентації та подальшому обговоренні ключових результатів опитування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) щодо участі у виборах та політичних вподобань.

Презентація відбудеться 25 жовтня 2018 року з 10:00 до 11:00 в приміщенні Антикризового медіа-центру (Краматорськ, вул. Марата, 1). Реєстрація починається о 09:30.

Репрезентативне національне опитування внутрішньо переміщених осіб спрямоване на вивчення їхнього рівня знань та ставлення до політичного і виборчого процесу в Україні. Це опитування відображає зміну політичних поглядів та позицій внутрішньо переміщених осіб з грудня 2016 року, коли проводилося аналогічне опитування.


Ключові результати презентує Надія Пашкова, старша координаторка проектів IFES в Україні Виконавча директорка ГО «Громадський Холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» Тетяна Дурнєва розкаже про адвокаційну кампанію «Кожен голос впливає» на підтримку законопроекту №6240 щодо виборчих прав ВПО.

Цей захід стане платформою для представників громадських організацій, міжнародних експертів, депутатів, щоб знайти шляхи забезпечення виборчих прав ВПО в Україні. Будь ласка, підтвердіть свою участь до 23 жовтня 2018 р., заповнивши анкету за посиланням https://goo.gl/fozdi1

Телефон для довідок: 050 477 0800 або 068 352 35 75

Презентація проводиться в рамках проекту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Британської допомоги від уряду Великої Британії.