Запрошуємо активних жителів міста Біла Церква до участі y тренінгу «Залучення громадян до прийняття суспільно важливих рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою».

Тренінг направлено на посилення спроможності органів місцевого самоврядування та розширення можливостей громадянського суспільства щодо участі у розвитку місцевої громади.

Мета тренінгу: підвищити рівень знань щодо застосування принципу участі у розвитку місцевої громади; надати досвід щодо способів та інструментів залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні; створити дієву модель залучення громадян до процесу прийняття рішень базуючись на практичних прикладах.

Дата та час проведення тренінгу: 14 листопада 2018 року, з 10.30 до 17.30

Щоб взяти участь у тренінгу просимо зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/bila_cerkva

Про місце, де відбуватиметься тренінг, буде повідомлено відібраним учасникам додатково.

У разі виникнення запитань, пишіть або дзвоніть:
Телефон: 050 477 0800
E-mail: grupa.vplyvu@gmail.com

Тренінг «Залучення громадян до прийняття суспільно важливих рішень. Шляхи налагодження діалогу між владою та громадою» організовано громадською організацією «МАРТ», словацькою організацією Partners for Democratic Change Slovakia, Освітнім домом прав людини – Чернігів, ГО «Громадський Холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ», за сприяння управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації в рамках проекту «Самоврядування для людей. Розвиток потенціалу місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації у сфері співпраці з громадськістю» за фінансової підтримки SlovakAid, Фонду домів прав людини, Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.