Не зважаючи на введення воєнного стану, вибори відбудуться – як президентські (31 березня), так в об’єднаних територіальних громадах, які раніше були заплановані на 23 грудня! Принаймні у цьому запевняє Президент Петро Порошенко. Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» дуже втішений цими новинами й надалі наполегливо працює в напрямку інформування різних суб’єктів політичних правовідносин щодо виборчих прав окремих категорій населення.

Вже втретє за кілька попередніх років холдинг проводить тренінг для помічників народних депутатів, представників секретаріатів фракцій та зацікавлених осіб з Центрвиборчкому. Мета цих заходів розповісти про відсутність права голосу на місцевих виборах та в одномандатних округах на виборах до Верховної Ради у внутрішньо переміщених осіб та трудових мігрантів, а також – про законопроект №6240, який має на меті усунути цю правову несправедливість.

Дякуємо всім, хто попри певну невизначеність щодо дат майбутніх виборів, які існувала на момент підготовки й проведення тренінгу, завітав до нас! Нас об’єднує небайдужість й прагнення створити суспільство рівноправних громадян!

Цей захід був реалізований в рамках проекту “Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги”, який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Британської допомоги від уряду Великої Британії. Це – складова постійної спільної роботи зі зміцнення демократичного прогресу в Україні, яка підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії.