Skip navigation

Завдяки адвокаційній кампанії, що проводить спільно з партнерами ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ», десять місцевих рад звернулися до Верховної Ради з приводу виборчих прав ВПО та підтримки законопроекту №6240.

Станом на кінець 2018 року на підтримку законопроекту №6240 висловлювалися Ужгородська, Вінницька, Херсонська, Коростенська, Добропільська, Маріупольська, Криворізька, Білгород-Дністровська, Харківська міські ради, а також – Шосткинська районна рада та Запорізька облрада. Загалом упродовж 2018 року 11 органів самоврядування звернулися до Верховної Ради з приводу підтримки законопроекту №6240 щодо виборчих прав переселенців!

Нагадаємо, що 27 березня 2017 року у Верховній Раді був зареєстрований законопроект №6240 «Про забезпечення доступу до виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян».

Законодавчі зміни були розроблені та запропоновані народним депутатам експертами громадських організацій, які займаються питаннями реформування виборчого законодавства, а також тими, що опікуються правами внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Попри актуальність, законопроект №6240 досі не винесений на розгляд парламенту.

Попри свою нагальність, законопроект №6240 досі не винесений на розгляд парламенту.

Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” розбудовує коаліцію та проводить широку адвокаційну кампанію задля захисту прав внутрішньо переміщених осіб.