Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) спільно з Громадським холдингом «ГРУПА ВПЛИВУ» запрошують на презентацію та подальше обговорення ключових результатів опитування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) щодо участі у виборах та політичних вподобань.

Презентація відбудеться 17 грудня 2018 року з 13:00 до 15:00 в малому конференц-залі готелю «Україна» (м.Луцьк, вул. Словацького, 2).

Репрезентативне національне опитування внутрішньо переміщених осіб спрямоване на вивчення їхнього рівня знань та ставлення до політичного і виборчого процесу в Україні. Це опитування відображає зміну політичних поглядів та позицій внутрішньо переміщених осіб з грудня 2016 року, коли проводилося аналогічне опитування.

Ключові результати презентує Надія Пашкова, старша координаторка проектів IFES в Україні.

Виконавча директорка ГО «Громадський Холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» Тетяна Дурнєва розкаже про адвокаційну кампанію «Кожен голос впливає» на підтримку законопроекту №6240 щодо виборчих прав ВПО.

Аза Голощапова, голова ГО «Переселенці Криму та Донбасу», розкаже про успіхи та перешкоди в інтеграції ВПО в Луцьку.

Будь ласка, підтвердіть свою участь до 12 грудня 2018 р., заповнивши анкету за посиланням.

Телефон для довідок: 050 477 0800 або 068 352 35 75

Презентація проводиться в рамках проекту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Британської допомоги від уряду Великої Британії.