Skip navigation
Депутати Запорізької обласної ради 20 грудня 2018 р. проголосували звернення до Верховної Ради України з проханням невідкладно розглянути проект Закону України від 27.03.2017 № 6240 “Про внесення змін до деяких законів України (щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян)” та включити його в порядок денний чергової сесії Верховної Ради України.

За словами радниці з питань ВПО у Запорізькій області Анастасії Перепелиці, “це рішення дуже важливе для нас, воно демонструє розуміння та підтримку, якої так часто не вистачає переселенцям, а також те, що депутати Запорізької області готові сприяти реалізації конституційних прав громадян України. Щиро вдячні депутатам обласної ради та чекаємо на відповідну реакцію Верховної Ради!”

Зі свого боку Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” також висловлює подяку надійним, цілеспрямованим, мотивованим партнеркам з Запоріжжя за наполегливість та віру!

Нагадаємо, протягом попередніх кількох місяців на підтримку законопроекту №6240 висловлювалися Ужгородська, Вінницька, Херсонська, Коростенська, Добропільська, Маріупольська, Криворізька, Білгород-Дністровська, Харківська міські ради, а також – Шосткинська районна рада. Отже рішення Запорізької облради є 11 закликом органу самоврядування до Верховної Ради з приводу підтримки законопроекту №6240 щодо виборчих прав переселенців!