28 березня 2019 р.  в ІА “Укрінформ” (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) о 13:00 відбудеться круглий стіл “Три дні до виборів Президента: виклики, електоральні тенденції, громадський контроль”.

Отже, наближаємося до фінішної прямої головного змагання країни? За три дні до першого туру виборів Президента підсумуємо передвиборчу кампанію, розглянемо останні тенденції електоральних уподобань – за кого готові проголосувати виборці і чому, поговоримо про те, чи сприяли медіа свідомому вибору громадян, і головне – як громадські організації контролюватимуть голосування і підрахунок голосів.

Спікери:
Ольга Айвазовська – голова Правління громадянської мережі «ОПОРА»,
Ірина Бекешкіна – директор Фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва,
Олексій Гарань – науковий керівник Фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва, представник громадського об’єднання “Виборча рада.UA”,
Наталія Новикова – менеджерка проектів Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ”,
Костянтин Квурт – Голова Правління ГО “Інтерньюз-Україна”,
Наталя Линник – заступник Генерального директора Комітету виборців України,
Галина Петренко – директор ГО “Детектор медіа”.

Підтвердити Вашу участь можна за посиланням: https://forms.gle/F1PQVXwLnxzWXPPD6

Інформація не сайті організаторів: https://bit.ly/2Oqo2Tx

Круглий стіл «Три дні до виборів Президента: виклики, електоральні тенденції, громадський контроль» проводиться Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку ( USAID/ENGAGE ) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалів круглого столу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.