Skip navigation

Державний реєстр виборців завершив прийом заяв від громадян України щодо зміни місця голосування перед 2-м туром виборів Президента. 

Як відзначає голова ЦВК Тетяна Сліпачук, фактично з 7 по 15 квітня, своїм правом тимчасово змінити місце голосування скористалися 325 604 українця.  Найбільшу кількість заяв подано від жителів Донецької і Луганської областей – 58 968 і 29 784 відповідно. Якщо порівнювати з цим процесом напередодні голосування 31 березня, то наразі кількість громадян, які скористалися своїм правом зміни, виросла на 9 879.

Пропонуємо ознайомитися з інфографікою за підсумками звернень ВПО до віддлів Державного реєстру виборців щодо зміни місця голосування перед 2-м туром виборів Президента. За основу взято офіційні статистичні дані з Мінсоцполітики (кількість зареєстрованих ВПО у тому чи іншому регіоні) та Держреєстру виборців (кількість звернень громадян щодо зміни місця голосування за період від 7 до 15 квітня 2019 р). Інфографіка дає можливість побачити, у якому регіоні найчастіше ВПО міняли місце голосування, де більший відсоток. Зверніть увагу, що рахувалися лише виборці, які мають виборчу адресу на тимчасово окупованій території.

Про те, як ВПО змінювали місце голосування перед 1-м туром президентських виборів, можна подивитися тут.

Завантажити графіку у максимальній якості