Запрошуємо представників ЗМІ на семінар “Участь внутрішньо переміщених осіб у виборах”. Захід відбудеться 21 червня (п’ятниця) 2019 року в м. Києві з 10:00 до 17:00. Зустріч модеруватиме Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО “Громадський Холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”.

Мета семінару – ознайомити представників засобів масової інформації з особливостями участі у голосуванні ВПО та інших мобільних груп громадян (трудових мігрантів, студентів та ін.) на позачергових виборах до ВР, які відбудуться 21-го липня 2019 р.

– На що потрібно звертати увагу на етапі підготовки до виборів, висвітлюючи питання участі цих груп громадян у голосуванні?
– У чому полягає різниця між президентськими та парламентськими виборами з точки зору доступу до виборчих скриньок мобільних категорій виборців?
– Чи існують обмеження щодо участі у волевиявленні? Які саме? Які правові (законодавчі) підстави для цих обмежень?
– Як змінити місце голосування без зміни виборчої адреси?

Докладну інформацію про місце проведення семінару ми надішлемо зареєстрованим та відібраним учасникам/цям. Просимо заповнити коротку анкету (http://bit.ly/2XoqDB9) до 14 червня 2019 року. Відповіді ми надамо не пізніше 16 червня.

Організатори компенсують транспортні витрати: квитки на поїзд (2 клас Інтерсіті, вагон плацкарт/купе), електронні квитки або квитки із кас на автобус за умови участі у всьому заході, а також забезпечують харчування під час заходу.

З усіма питаннями звертайтеся, будь ласка, до Наталії Новикової (natali.novikova09@gmail.com).

#КоженГолосВпливає

Ця ініціатива реалізується громадською організацією Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» в рамках проєктів «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» та «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», які здійснюються Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США або уряду Великої Британії.