18 липня у м. Києві об 11:00 відбудеться круглий стіл “# Кожен голос впливає”. Під час заходу обговорюватимуться досягнення та виклики, які постали перед громадськими організаціями та органами влади у забезпеченні доступу громадян до реалізації політичних прав на позачергових виборах народних депутатів до Верховної Ради України.

Ми обговоримо:
– Цифри, тенденції та підсумки тимчасової зміни місця голосування;
– Перепони для реалізації активного виборчого права, які виникли перед ВПО, особами без реєстрації, особами з інвалідністю;
– Очікування від нового складу українського парламенту щодо законодавчої лібералізації виборчих процедур для громадян.

У заході візьмуть участь представники органів влади та громадськості, експерти з виборчого права та прав людини.

Коли: 18 липня 2019 року з 11:00 до 13:00. Реєстрація та кава з 10:30.

Де: м. Київ (адреса буде надіслана у листі-підтвердженні після 15 липня 2019 року).

Кількість учасників обмежена! Для участі, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням. Організатори не забезпечують жодних витрат учасників/ць, які планують взяти участь у заході, тільки каву до та після заходу.

З питаннями та за акредитацією для ЗМІ звертатись до Наталії Новикової (natali.novikova09@gmail.com, +38 (050) 4484181)

Цей захід реалізується громадською організацією «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» в рамках проекту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Британської допомоги від уряду Великої Британії. Це – складова постійної спільної роботи зі зміцнення демократичного прогресу в Україні, яка підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цьому документі, належать автору і не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США або уряду Великої Британії.