11 липня о 14.30 в Кризовому медіацентрі відбудеться презентація громадської ініціативи “Почуй Нарешті Виконай. Верховна Рада” та результатів опитування внутрішньо переміщених осіб щодо їхньої участі в голосуванні на дострокових парламентських виборах. Запрошуємо представників медіа, громадські організації та усіх бажаючих.

Спікерки заходу: Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” та Дарина Толкач, координаторка адвокації БФ “Право на захист”.

Під час брифінгу буде представлено результати першого етапу ініціативи “Почуй Нарешті Виконай”, який було реалізовано під час президентської кампанії – 2019. Крім того, представниці громадських організацій зупиняться на основних проблемах, з якими зіштовхнулися виборці-ВПО під час президентських виборів та які особливості голосування ВПО на парламентських виборах. Також на брифінгу буде представлено результати опитування внутрішньо переміщених осіб щодо того, чи планують вони брати участь в дострокових парламентських виборах. Інтерв’ю були проведені представниками БФ “Право на захист” на п’яти контрольних пунктах в’їзду-виїзду.

Крім того учасниці анонсують активності, які буде реалізовано в рамках ініціативи “Почуй Нарешті Виконай” протягом найближчого часу. Мова йде про інформаційну кампанію, орієнтовану як на внутрішньо переміщених осіб, так і на майбутніх народних обранців, яким в спадок від попередників дістанеться чимала кількість невиконаних обіцянок та невирішених проблем громадян, які постраждали внаслідок військового конфлікту на Сході України.

“Почуй Нарешті Виконай” – громадська ініціатива, яка об’єднала організації, що опікуються питаннями внутрішньо переміщених осіб та тих, хто постраждав внаслідок конфлікту на Сході України. Вона стартувала в лютому 2019 року. Її головною метою було поінформувати виборців-переселенців щодо їхніх прав та ознайомити їх з позиціями кандидатів на пост Президента України. Також громадські активісти прагнули привернути увагу кандидатів на найвищу державну посаду до безлічі невирішених проблем мільйонів людей, які змушені були покинути свої домівки та права яких порушуються, попри те, що вони є громадянами України.

Адреса заходу: вул. Хрещатик, 2
Дата: 11 липня
Час: 14.30