Skip navigation
Громадська організація «Громадський Холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» провела для співробітників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини навчальний тренінг щодо консультування громадян, які звертаються на гарячу лінію під час виборчого процесу на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Під час тренінгу виконавчий директор «ГРУПИ ВПЛИВУ» Тетяна Дурнєва розповіла про вимоги законодавства України щодо дотримання виборчих прав внутрішньо переміщених осіб, осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення. Порядок зміни місця голосування та внесення змін до списку виборців, а також про інші особливості виборчого процесу, які можуть впливати на реалізацію виборчих прав.

Учасники навчального заходу поділились власним досвідом роботи у цій сфері та обговорили окремі практичні випадки з якими стикаються виборці, а також запропонували свої ідеї щодо їх розв’язання.

Варто наголосити, що дотримання виборчих прав є пріоритетним у діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини і у період виборчого процесу співробітниками Секретаріату Уповноваженого приділяється особлива увага цій сфері.

На завершення заходу представники Секретаріату Уповноваженого та громадської організації «ГРУПА ВПЛИВУ» обмінялися думками щодо подальшої співпраці.

Передрук. Оригінал тексту та фото.