1. Чи всі ВПО, які змінили місце голосування, отримають тільки один виборчий бюлетень?
Ні, не всі. Ті виборці, які змінили місце голосування в межах свого виборчого округу, зможуть обирати депутата в мажоритарному виборчому окрузі. Такі виборці отримають два виборчі бюлетені.

2. Чи можу я проголосувати, якщо у мене є тільки паспорт в формі ID-картки без витягу про місце реєстрації?
Так, якщо Вас включено в список виборців.

3. Які документи є підставою для отримання виборчого бюлетеня і можуть бути використані на звичайних та спеціальних виборчих дільницях?
Тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України), паспорт громадянина України, військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби).

4. Я хочу звернутися з адміністративним позовом про уточнення списку виборців. Коли я маю це зробити?
Не пізніш як за два дні до дня голосування.

5. Яка сума судового збору?
Позовна заява про уточнення списку виборців подається до адміністративного суду без сплати судового збору.

6. Чи вносяться зміни в список виборців в день голосування?
Так, у день голосування зміни до списку виборців вносяться, але виключно на підставі рішення суду (ч.1 Статті 42 Закону про вибори НДУ).

7. Коли я можу перевірити себе в списках виборців?
З дня, наступного після отримання членами дільничної комісії попередніх списків виборців (не пізніше 10 липня).

8. Де буде знаходитися моє прізвище в списку виборців?
В кінці списку виборців (не за адресою проживання).

9. Які документи потрібні для тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси?
Тільки паспорт в формі книжечки або ID-картки. Жодних додаткових документів не потрібно.

10. Чи можна повторно змінити місце голосування на одних і тих самих виборах?
Так. Спочатку треба скасувати свою заяву, звернувшись до відділу Реєстру, який видав попереднє посвідчення про зміну місця голосування, а потім написати нову заяву в потрібному відділі ведення Реєстру виборців.

11. Куди подавати заяву, якщо ВПО в день голосування буде закордоном?
У відділ ведення Державного реєстру виборців в Міністерстві закордонних справ.

12. Чи можу я подати заяву про тимчасову зміну місця голосування через онлайн-кабінет виборця або поштою?
Ні, заява про зміну місця голосування подається особисто.

Увага! Відділи ведення Державного реєстру виборців працюватимуть у вихідні дні 13 та 14 липня в повноцінному робочому режимі! Останній день подачі заяви про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси – 15 липня (включно).