У перший день роботи Верховної Ради України ІХ скликання нагадаємо новообраним народним депутатам про необхідність невідкладного прийняття Закону про захист виборчих прав ВПО та трудових мігрантів!

Приходьте на Грушевського, 5 в четвер, 29 серпня о 9:00! Будемо зустрічати народних депутатів на підході до будівлі парламенту та вручати їм вітальні листівки з інформацією про першочергове завдання – «Спочатку право голосу, а потім місцеві вибори».

Враховуючи, що це робочий день, прохання поширити інформацію про акцію серед друзів та знайомих, які зможуть приділити годину-дві свого часу.

Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» забезпечує учасників/учасниць акції футболками з надписом «Маю вплив», а також друкованими матеріалами. Зверніть увагу: відповідальність за своє життя, здоров’я, комфорт та безпеку несуть самі учасники/учасниці акції.

Якщо ви зможете взяти участь в акції, просимо написати в коментарях. Контакти для уточнення деталей та координації дій: 050 477 0800 (ГРУПА ВПЛИВУ, спитати Tetyana Durnyeva) або grupa.vplyvu@gmail.com