Skip navigation
У перший день роботи Верховної Ради України ІХ скликання Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” спільно з партнерами провів біля стін Верховної Ради акцію “Привітай депутата та нагадай про ВПО“.

Ми нагадали новообраним народним депутатам про необхідність невідкладного прийняття Закону про захист виборчих прав ВПО та трудових мігрантів!  Як відомо, станом на сьогодні вони позбавлені права голосу на місцевих виборах. Проте, на жаль, не всі депутати обізнані з цією проблемою. Саме тому активісти вийшли до парламенту, щоб вголос заявити про дискримінацію їхніх виборчих прав й передати народним обранцям інформаційні матеріали, які допоможуть їм краще орієнтуватися під час розгляду цього питання.

Раніше, нагадаємо, протягом серпня у майже 20 містах України відбулися акції із закликом до народних обранців надати ВПО право голосу на місцевих виборах.

“Ми щиро сподіваємося на позитивний розгляд відповідних законодавчих ініціатив у найстисліші строки, – наголосила виконавча директорка Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ” Тетяна Дурнєва. – Адже до планових виборів до місцевих органів влади залишається трохи більше року!  Акції, які відбулися в регіонах, вкотре засвідчили небайдужість громадян до виборчих прав ВПО та інших мобільних груп громадян”.