Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) спільно з Громадським Холдингом «ГРУПА ВПЛИВУ» запрошують до участі в презентації та обговоренні ключових результатів опитування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) щодо участі у виборах і політичних вподобань.

Презентація відбудеться 11 вересня 2019 року о 10:00 в інформаційному агентстві “Укрінформ” (вулиця Богдана Хмельницького, 8/16, Київ). Реєстрація починається о 9:30.

Національне опитування внутрішньо переміщених осіб спрямоване на вивчення їхнього рівня знань та ставлення до політичного і виборчого процесу та участі у виборах в Україні. Це опитування відображає зміну політичних поглядів та позицій внутрішніх переміщених осіб з грудня 2018 року, коли проводилося аналогічне опитування.

Під час заходу також будуть презентовані пропозиції правозахисників до новообраних депутатів щодо надання ВПО права голосу на всіх видах виборів.

Цей захід стане платформою для представників громадських організацій, міжнародних експертів, народних депутатів та представників Центральної виборчої комісії для того, щоб знайти шляхи забезпечення виборчих прав ВПО в Україні на місцевих виборах 2020. На заході будуть присутні представники національних медіа. Також буде організована онлайн трансляція події.

Презентація проводиться Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) та Громадським холдингом «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна), Міністерства міжнародних справ Канади (Embassy of Canada in Ukraine) та британської допомоги від уряду Великої Британії (British Embassy Kyiv). Будь-які думки, викладені під час презентації, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.