Skip navigation
Упродовж декількох місяців Громадський холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ” посилено вдосконалював власні організаційні спроможності. Це відбувається вже другий рік поспіль! Завдяки підтримці небайдужих людей, “ГРУПА ВПЛИВУ” нарощує власні інституційні м’язи, що дозволяє впевнено дивитися у майбутнє й поступово наближатися до реалізації своїх програмних цілей.

В рамках проєкту “Тренінги з організаційного розвитку” від Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” (ІСАР “Єднання”) “ГРУПІ ВПЛИВУ” вдалося оволодіти новими навичками з одразу кількох важливих напрямків, що однозначно посилюють роботу організації.

Завдяки досвідченому тренерові Андрію Вишняку, що керує ФБ “Центр громадських ініціатив”, Громадський холдинг оволодів новими знаннями про стандарти управління організацією. Під час цих тренінгів та консультацій опрацьовували питання: як максимально ефективно вибудувати внутрішню командну роботу, як перерозподіляти навантаження й виставляти конкретні цілі, аби досягати максимального ефекту…

Григорій Кравцов, з яким “ГРУПА ВПЛИВУ” познайомилася у 2018-му році, й відтоді почала отримувати фахову підтримку, провів для організації кілька нових тренінгових та консультаційних сесій з приводу написання грантових заявок та вдосконалення комунікаційних навичок під час спілкування з грантодавцями. Обов’язково протестуємо нові знання на практиці!

“Згуртованість команди та протидія професійному вигоранню” – ще один цикл навчально-практичних заходів від психологині, психотерапевтки, тренерки Наталії Тюленевої. Не секрет, що громадська діяльність перебуває в групі ризику, де може відбуватися стрімке психо-емоціне вигорання. Кілька потужних й водночас легких за формою сесій від пані Наталії, одна з яких була виїзною у м. Буча під Києвом, додали “ГРУПІ ВПЛИВУ” натхнення й впевненості!

І нарешті абсолютно новий напрямок для Громадського холдингу у такому всеосяжному вимірі – “Фасилітація для розвитку громад”. Завдяки Ксенії Ємшиній ми ознайомилися з інструментами для налагодження діалогу й продуктивної та дієвої комунікації в групах, які можуть мати антагоністичні погляди чи підходи до вирішення якихось локальних проблем чи завдань. Або, іншими словами, “ГРУПА ВПЛИВУ” навчилася сіяти мир і злагоду під час колективного обговорення гострих тем чи суперечок.

Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” висловлює подяку ІСАР “Єднання” за можливість посилити власні спроможності, отримати нові знання, а також усім експертам та тренерам, які з нами працювали!  Ви додали яскравих барв у цей дещо хаотичний, суперечливий і непрогнозований рік, на своєму рівні ми спільно заклали гарні, оптимістичні тенденції!