Skip navigation
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №2083-д (щодо реалізації права на пенсію). Він передбачає відновлення конституційного права на отримання пенсій для сотень тисяч громадян України, які були позбавлені соціального забезпечення через відсутність у них довідки внутрішньо переміщеної особи. Крім того планується відновити виплати для понад 500 тисяч громадян з числа пенсіонерів, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» тривалий час працював над цим питанням на різних рівнях та майданчиках. Виконавча директорка холдингу Тетяна Дурнєва неодноразово актуалізувала цю проблему під час зустрічей з депутатами, під час виступів перед міжнародною спільнотою у Женеві та Варшаві…

Дякуємо всім, хто у різний спосіб доклався до розробки документу та його адвокатуванню: Агентству ООН у справах біженців, БФ “Право на захист”Центру прав людини ZMINA, ГО “Донбас СОС” та Програма “Радник”.

Ініціаторами з/п є депутати й депутатки Галина Третьякова, Михайло Цимбалюк, Наталія Королевська, Вадим Струневич, Юлія Тимошенко, Олег Арсенюк, Сергій Гривко, Анатолій Остапенко, Микола Бабенко, Дмитро Лубінець, Павло Халімон та інші.

Деталі законопроекту – в інфографіці: