Коментар юристки Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ” Марії Красненко для порталу “Донецкие новости”

“Питання функціонування об’єднаного міністерства – міністерства у справах ветеранів, ТОТ і ВПО виникло з моменту прийняття такого рішення. Як окремими представниками влади, так і громадського суспільства озвучувалася недоцільність такого рішення та необхідність створення офісу профільного віце-прем’єр міністра, оскільки вказані питання частково входять до повноважень всіх міністерств. Іншим фактором, не на користь об’єднаного міністерства, залишалась можливість наразі поєднувати інтереси різних категорій громадян – учасників бойових дій та переселенців, жителів ТОТ.

Наразі не можна говорити, що об’єднане міністерство «провалилось» чи показало негативні результати, однак говорити, що сформовані цілі (відповідно до плану дій уряду) покривають всі запити – ні, як і налагоджена комунікація між іншими міністерствами.

В кінцевому результаті, важливим є не скільки формат, а скільки можливі застосовні механізми впливу та готовність до дій, сподіваємось, що у новому форматі роботи їх буде (як і розуміння проблеми) ще більше”.