Skip navigation
Два дні, 11-12 березня, у Кривому Розі команда ГХ «ГРУПА ВПЛИВУ» розповідала місцевим активістам і активісткам, студентам та студенткам про існуючі інструменти локальної демократії, як механізм впливу на прийняття рішень на місцевому рівні.

Що таке електронна петиція і як з її допомогою продемонструвати місцевій владі потреби громади? Як провести громадські слухання та навіщо вони потрібні? Чому потрібно брати участь у бюджеті участі? Це та багато чого іншого розказували учасникам тренінгу Марія Красненко та Ольга Мартиновська.

Серед ключових проблем, з якими стикаються громадяни – відсутність інформації, позбавлення внутрішньо переміщених осіб, осіб без реєстрації, іноземців можливості використовувати інструменти локальної демократії, штучно звужується коло осіб, які належать до територіальної громади та можуть використовувати ці інструменти. Тому однією з цілей даного тренінгу є залучити молодь до участі у відкритому міському врядуванні та створити осередок для подальшого розвитку активної частини молоді міста через навчання інструментам локальної демократії.

У заході також взяли участь представники місцевої влади, зокрема депутати Криворізької міської ради Ольга Бабенко та Микола Колесник. Під час діалогу обговорювалися питання про виплату стипендій, про необхідність вирішення питань міського транспорту, про відкриття молодіжних центрів тощо.

Захід проводився в межах гранту, наданого проєктом Ради Європи “Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень”.

Дізнатися більше про інструменти локальної демократії можна за посиланням.

Фото