Запрошуємо на онлайн семінар “Виборчі права громадян: зміна виборчої адреси”!

26 червня та 3 липня 2020 року з 14:00 до 15:30 на платформі Zoom відбудеться вебінар для юристів та операторів гарячих телефонних ліній, які надають безкоштовні консультації.

На заході будуть:

– детально пояснені останні законодавчі зміни у сфері виборчих прав громадян, які проживають не за місцем реєстрації (внутрішньо переміщені особи, трудові мігранти);

– розглянуто типові питання щодо процедури зміни виборчої адреси та процедури визначення виборчої адреси для виборців, які не мають зареєстрованого місця проживання.

Просимо зареєструватися, заповнивши анкету до 24 червня включно.

Зареєстрованим учасникам та учасницям буде надіслано посилання на конференцію в Zoom.

Нагадаємо, що півтора мільйони внутрішньо переміщених осіб, більше мільйона виборців без зареєстрованого місця проживання та ще близько 3,3 мільйона внутрішніх мігрантів отримали можливість голосувати на місцевих виборах восени 2020 року.

Відповідні Постанови про порядок зміни виборчої адреси (Постанова №88 від 18.05.2020 р.) та про порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання (Постанова №103 від 11.06.2020р.) були прийняті Центральною виборчою комісією на виконання положень Виборчого кодексу та набудуть чинності вже з 1 липня цього року.

Ця ініціатива реалізується громадською організацією «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цій публікації, належать автору і не обов’язково відображають погляди USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.