Skip navigation

Команда проекту “Доступні вибори”, який реалізується ГО “ГРУПА ВПЛИВУ”, розробила настільну гру, яка має на меті ознайомити учасників та учасниць з виборчими процедурами, проблемами доступності та шляхам вирішення цих проблем в громадах.

Команда планує провести 3 групових тестування, які допоможуть зробити гру більш цікавою та ефективною для учасників та учасниць. Через те, що даний випуск гри направлено на підтримку виборців з порушенням опорно-рухового апарату, особливо на кріслах колісних, та вирішенням фізичних бар’єрів доступності виборчих дільниць громади, запрошуються представники саме цієї групи населення.

Тестування буде проходити в кінці серпня 2020 в живому режимі, в локації, яка буде відповідати стандартам доступності. Точна дата буде обговорюватись з учасниками та учасницями.  В першу чергу запрошуються учасники та учасниці у Києві, Київській, Чернігівській та Житомирській областях.

Тестова гра займає близько 2 годин та 30 хвилин обговорень. Організатори компенсують витрати за участь у фокус-групі.

Для участі заповніть, будь ласка, анкету: https://bit.ly/3a4tjei до 13 серпня.

Гра розрахована на команду з 4 або 6 осіб, також організатори забезпечують всі заходи для безпечного перебування учасників та учасниць.

Детальніше про гру:

Настільна гра “Доступні вибори” – освітній інструмент, який допомагає познайомитись в простій формі з виборчими процедурами, проблемами доступності на прикладі виборчої дільниці, інструментами місцевої демократії, побудовати партнерство заради вирішення загальних проблем. Гра розрахована на активістів та активісток, які навчаться інструментам взаємодії з владою, на представників місцевої влади – для розуміння потреб мешканців громади, для осіб з інвалідністю, які хочуть покращити доступність своєї громади, бути впливовими та краще розбиратися в своїх правах. 

Якщо у Вас виникнуть питання, просимо звертатись на пошту організації: grupa.vplyvu@gmail.com 

Про організацію: 

ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” займається захистом прав громадян та громадянок України, зокрема виборчих, та розвитком локальної демократії. Детальніше про організацію Ви можете подивитись на офіційній сторінці Facebook та сайті.