Skip navigation
Пропонуємо вашій увазі “Універсальний періодичний огляд: Альтернативний вимір (2017). Третій цикл УПО, Україна. Компіляція альтернативних доповідей організацій громадянського суспільства”.

У листопаді 2017-го р. представники вітчизняних НДО представили УПО на засіданні Ради ООН з прав людини у Женеві. Це – альтернативний погляд на те, як в Україні дотримуються права людини у різних сферах життєдіяльності. Інформація від НДО таким чином доповнює офіційну позицію державних інституцій щодо тих чи інших питань.

Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” брав участь у написанні окремих статей Універсального періодичного огляду.

За підсумками слухань у листопаді 2017-го р. Україна отримала близько 200 рекомендацій щодо покращення ситуації з правами людини в рамках Універсального періодичного огляду від інших держав.

Завантажити “Універсальний періодичний огляд: Альтернативний вимір”: UPR_A4_ua_p_final

Друк доповідей здійснено в рамках проектів Програми розвитку ООН в Україні, які фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.