Skip navigation

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Українці зможуть обрати місцеву владу та вплинути на життя своїх громад. Зважаючи на пандемію COVID-19, дотримуйтесь цих простих  правил, щоб проголосувати безпечно.

Ідучи на виборчу дільницю, надягніть маску так, щоб прикрити рот та ніс. За можливості залиште дітей вдома та візьміть особисту ручку без логотипів партій чи кандидатів. Візьміть паспорт. Перед входом до виборчої дільниці продезинфікуйте руки. Дотримуйтеся дистанції.

Роз’яснимо, як заповнити виборчий бюлетень для обрання депутатів обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради (де виборців 10 тисяч і більше).

Перший крок. Обираємо партію

У порожньому квадраті навпроти назви політичної партії, яку обираєте, зробіть позначку “плюс” (+) або іншу, що засвідчує Ваше волевиявлення.

УВАГА! Виборчий бюлетень без проставленої позначки в цьому квадраті буде недійсним!

Другий крок. Обираємо кандидата в депутати від партії, яку підтримали

Праворуч у другому квадраті з нанесеним трафаретом впишіть порядковий номер кандидата у депутати, якого Ви підтримуєте від цієї партії.

Якщо у квадраті з нанесеним трафаретом для написання номера кандидата в депутати Ви не зробите жодної позначки, Ваш бюлетень порахують на підтримку усього територіального виборчого списку відповідної партії, за яку Ви проголосували.

Для обрання депутатів місцевих рад у громадах, де виборців менше 10 тисяч, а також для обрання міських, сільських, селищних голів, поставте позначку “плюс” (+) або іншу, що засвідчує Ваше волевиявлення в одному квадраті навпроти прізвища кандидата, якого підтримуєте.

Голосуйте відповідально!

Дотримуйтесь цих простих правил і обирайте місцеву владу навіть у часи пандемії.

Фото