Skip navigation
Громадська організація «Громадський Холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» оголошує проведення тендеру на надання послуг з розробки чат-боту в рамках проекту «Доступні вибори» відповідно до Грантової угоди № 20-20292-UKR.0-1795 між Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (NDI) та Громадською Організацією “Громадський холдинг “Група впливу”.

Завданням є розробка чат – боту для Telegram з можливістю дублювання на Facebook, а також створення окремої адміністративної панелі, яка дозволяє самостійно додавати та змінювати сценарії в чат боті.

Детальний опис технічного завдання за посиланням: https://bit.ly/3lFGB5B

Строки розробки та фінальної здачі продукту до одного місяця, зокрема до 15 листопада 2020 – попередня версія для можливості внесення правок/змін , а до 23 листопада 2020 – фінальна версія.

Учасники та учасниці тендеру мають надати:

  • Лист-заявка від учасника/учасниці. Шаблон заявки за посиланням: https://bit.ly/3lGYLUy реєстраційні установчі документи;
  • Детальна технічна пропозиція з графіком створення продукту;
  • Фінансова пропозиція з визначенням вартості послуг в гривнях (з урахуванням всіх необхідних платежів та зборів) з кошторисом щодо виготовлення продукту: чат -боту ( з вкладеним файлом з підписом керівника організації у форматі “пдф” та “excel”).

Кінцевий термін подачі документів на участь в тендері: 10:00 19 жовтня 2020 року. Відповідь буде надана після 20 жовтня 2020.

Пропозиції та документи надсилайте на електронну адресу: grupa.vplyvu@gmail.com з темою листа “Тендер. Розробка чат боту”.

У разі виникнення питань, звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: grupa.vplyvu@gmail.com