Skip navigation

Приємна новина!

Команда Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ” отримала перемогу у кінофестивалі за кращий мотиваційний відеоролик, присвячений зміні виборчої адреси. Близько 100 відеороликів, учасники і команди зі всього світу  – і наше відео одне з найкращих! Висловлюємо щиру подяку Міжнародній фундації виборчих систем IFES, а також окремо – акторам, режисерам, сценаристам та всім, хто був частиною нашої творчої команди! Ми знаємо, що єдиний спосіб створити видатну роботу – це любити і вірити в те, що робиш! 

У лютому 2021 року Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) провела свій перший кінофестиваль присвячений просвіті виборців. Метою заходу було поділитися передовим досвідом просвітницьких кампаній, зібрати найкращі зразки навчальних відео для виборців за тематичними напрямками з різних регіонів та створити базу навчальних відео з просвіти виборців для використання та посилання на них у майбутньому. 

За всіма категоріями від команд IFES з усього світу було отримано близько 100 відеороликів. 

Команда Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ” представила мотиваційний відеоролик щодо зміни виборчої адреси у категорії “внутрішньо переміщені особи”. Відео створено з метою інформування внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян про спрощену процедуру зміни виборчої адреси. 

Колегія суддів кінофестивалю обрала переможців з кожної категорії, враховуючи творчий підхід, креативність та якість відеоролику. Ви можете подивитися відео за посиланням та поширити цю інфографіку, аби якомога більша кількість громадян України дізналися про можливість змінити виборчу адресу у міжвиборчий період!