Skip navigation

Починаємо публікації тренінгів від команди Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ”, проведених в рамках проєкту “Захист прав людей з інвалідністю на місцевому рівні”.

Мета цих тренінгів – підготувати команди з різних областей України до проведення власних адвокаційних кампаній. Спільною метою для всіх кампаній став захист прав людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. А так, як наша команда Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ” має досвід успішної адвокації у сфері захисту прав людини, ми набралися сміливості і вирішили, що цей досвід стане корисним для всіх команд.

Однак з самого початку перед нашою командою постало складне завдання. Наш тренінг мав враховувати:

–   специфіку області, в якій команди планували проводити кампанії;

–   досвід самих команд;

–   наявні у них ресурси;

–   проблему, яку кожна команда вирішувала.

Тож оцінивши власні сили, ми вирішили сконцентруватися на найважливіших складових адвокаційної кампанії. Розказати про юридичні тонкощі адвокації, не забути про постановку цілі, планування та оцінку ефективності кампанії, згадати про круті можливості від використання інструментів локальної демократії, і приправити це все медіа та комунікацією. І щоб без вимкнутих камер.

Наскільки добре у нас вийшло, ви можете переконатися самостійно, якщо переглянете це відео. У ньому Марія Красненко, гуру з права у команді Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ” розкаже, що таке правове регулювання і навіщо воно потрібно, про що пишуть у Конвенції про права осіб з інвалідністю, хто такий Володимир Корецький і не тільки. Нудно не буде, це точно.

Дякуємо Наталії Московець  за переклад українською жестовою мовою

Більше про проєкт та нашу діяльність на сайті https://www.vplyv.org.ua

Проєкт «Захист прав людей з інвалідністю на місцевому рівні» реалізовується за фінансової підтримки Національного демократичного інституту (NDI).