Skip navigation

А чи знали ви, що як жителі територіальної громади, маєте право ініціювати розгляд у місцевій раді будь-якого питання, віднесеного до відання місцевого самоврядування (право на місцеву ініціативу).

А про те, що ви маєте право звернутися із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація вас особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту (право на запит на публічну інформацію).

Ці та багато інших можливостей передбачені в так званих інструментах місцевої демократії. Кожен громадянин та громадянка України мають право використовувати ці інструменти для захисту своїх прав та відстоювання інтересів своєї громади.

Про ключові інструменти місцевої демократії, приклади їх ефективного використання та існуючі бар’єри у третій частині тренінгу від Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» розповідає Ірина Гайдучик, гуру з місцевої демократії.

Дякуємо Наталії Московец за переклад українською жестовою мовою!

Дві попередні частини тренінгу та детальну інформацію про проєкт ви знайдете на нашому сайт

Проєкт «Захист прав людей з інвалідністю на місцевому рівні» реалізовується за фінансової підтримки Національного демократичного інституту (NDI).