Skip navigation

Правозахисники підготували “Дорожню карту” для Верховної Ради України.

Перед початком роботи Верховної ради Україні правозахисні організації розробили та презентували Дорожню карту законопроєктів, що стосуються захисту прав постраждалих внаслідок збройного конфлікту в Україні. Ця карта вже передана народним обранцям. 

Серед законопроєктів, які пропонують підтримати правозахисні організації, такі, що знімають обмеження в оформлені  дозвільних документів, визначають порядок компенсації за зруйноване, знищене або пошкоджене майно. Про запропоновані правозахисниками зміни детально розповіла Марія Красненко в ефірі радіо «Голос Донбасу». 

«У нас є позитивний досвід, що ті законопроєкти, які перед стартом минулої сесії ми внесли в нашу «Дорожню карту», в «зелену зону», були підтримані депутатами. Тому ми сподіваємось, що і в цьому році ця традиція буде продовжена», – Марія Красненко. 

Текстова версія ефіру готується 

На картинці. Світлофор з табличкою “Дорожня карта”, поряд фотографія Марії Красненко, на якій є напис “За що повинні голосувати депутати? Правозахисники підготували “Дорожню карту” для Верховної ради”. На задньому фоні картинка будівлі Верховної ради України. Зверху логотип радіо “Голос Донбасу” та логотип ГО “ГРУПА ВПЛИВУ”.