Skip navigation

У новому епізоді “Впливового Подкасту” ми поговорили з Лідією Кузьменко, радницею з правових питань Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Лідія з 2007 року займається темою міжнародного права, прав людини та правом збройних конфліктів. Вона також мала досвід роботи в зоні гуманітарного лиха на півночі Тайланду, де знайшли прихисток більше 90 000 біженців з М’янми. В цьому епізоді Лідія розповідає про причини обмеженості реагування міжнародних інституцій та виклики, які перед міжнародним правом поставила агресія Росії проти України, про допомогу переселенцям і силу звичайних людей. А ще Лідія, мати трьох дітей, ділиться секретами балансу професійного розвитку та особистого життя.

Зверніть увагу на те, що зараз команда Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні активно шукає співробітників: – інженерів та досвідчених архітекторів на позиції спеціалістів з питань житла для залучення до проєктів з відновлення та координації Шелтеру житла, в офісах у Вінниці, Дніпрі та Києві; – жінок-водіїв в різні регіони України. Детальніше можна дізнатися на сайті організації – https://www.unhcr.org/careers.html (обирайте Україну)