Skip navigation

Ви вже знайомі по публікаціям на сторінці “ГРУПИ ВПЛИВУ із нашою Мариною. Крім того, що вона є експерткою з доступності в нашій команді, Марина разом з волонтерами реалізовує крутий гуманітарний проєкт в Ужгороді. 

Коли з 24 лютого у місто почали приїзжати тисячами переселенці, Марина з волонтерами створили центр гуманітарної допомоги. В рамках роботи центру волонтери збирали продукти, теплі речі, допомагали розсиляти переселенців. 

“Я сама родом з Луганської області і коли в 2014 році наша область однією з перших стала жертвою російської агресії, я бачила, як на Закарпаття щодня приїздили люди. Я добре знаю, як це в одну мить втратити звичне життя і будувати його на новому місці, адже мої батьки роблять це вже вдруге. Свого часу їм у цьому допомагали добрі люди, адже звістка про війну тоді негативно позначилася на моєму здоров’ї і я не могла волонтерити. Тепер я вирішила стати такою людиною для тих, хто так само став жертвами російської агресії. В моєму оточенні багато внутрішньо переміщених осіб. Історія кожного і кожної – це окрема книга. І я, як представниця приймаючої громади, можу додати до неї яскраві сторінки”, – зазначила Марина. 

Одним з пріоритетних напрямків допомоги з перших днів ініціативи став пошук та закупівля ліків. 

“До нас в місто їхали переважно родини з дітьми, люди похилого віку, а також люди з інвалідністю. Багато хто потребував медичної допомоги, ліків. Їх не завжди можна було знайти в ужгородських аптеках, а у багатьох просто не вистачало грошей на це, тому ми вирішили допомогти”. 

Станом на листопад ліки вже отримали більше 60 осіб. 

Більше про Марину та її роботу можна дізнатися на сторінці організації.

Допомога від Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» надавалася за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та CARE Deutschland e.V.  в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».