Skip navigation

Ольга Мартиновська з волонтерами впродовж трьох останніх місяців закуповувала та передавала ліки переселенцям і людям похилого віку на Київщині. З самого початку повномасштабного вторгнення Оля займалась гуманітарною допомогою постраждалим. Збирала теплі речі, її друзі готували, а вона розвозила їжу військовим і пожежникам, допомагала знайти необхідні медикаменти для поранених. На певному етапі у запитах люди стали все частіше питати про ліки.

«Про ліки питали переважно люди похилого віку. Хтось не міг собі дозволити їх купити, для когось проблемою було знайти у місцевій аптеці. І коли таких запитів стало дуже багато, ми вирішили, що повинні допомогти. Так з’явилася ідея про цей проєкт”, – згадує Оля.

Особисто, через інших волонтерів, телефоном Оля збирала інформацію про потреби. Потім складала переліки з адресами та примітками щодо того, наскільки швидко людині потрібно дістати ліки.

«Дуже складно відмовляти людям через те, що інколи їх запити неможливо задовольнити, бо ліків не має в наявності»

У місцях компактного проживання в Сквирі, Богуславі, Циблі волонтери організовували пункти роздачі ліків, а в інших населених пунктах робили адресну доставку, особливо якщо людина за станом здоров’я не могла забрати все необхідно самостійно. В цілому за три місяці вдалося забезпечити необхідними ліками близько 100 осіб. Переважно це діти та люди похилого віку. Наразі проєкт триває.

Більше інформації про нього на нашій сторінці.Допомога від Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» надавалася за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та CARE Deutschland e.V. в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».