Skip navigation

Тарас Хоміцький разом з командою волонтерів з ГО «Безбар’єрний Тернопіль» та ГО «Я зможу» допомагають переселенцям в Тернополі. За підтримки команди Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» вони закуповують та розподіляють ліки серед переселенців, людей з інвалідністю та тих, хто має хронічні захворювання.

«Медичні препарати – це одна з найбільших потреб людей. Це те, що багатьом дуже необхідне, але коштує дорого. Зокрема, ця проблема турбує внутрішньо переміщених осіб. Добре, що за надані кошти ми змогли закупити саме ті лікарські препарати, які були потрібні. На жаль, потребуючих набагато більше, ніж наших ресурсів, тому допомога наразі надається в порядку черги», – зазначає Тарас.

Наразі волонтери провели першу акцію з розподілу закуплених ліків. Готується друга. Для того, щоб отримати ліки, потрібно зв’язатися з Тарасом, аби він додав вас у перелік. Далі, коли настане ваша черга, прийти на пункт видачі із довідкою ВПО або посвідченням інвалідності.

Адреса, де можна отримати ліки, буде опублікована заздалегідь на сторінці Тараса в Facebook. Також ви можете допомогти Тарасу та волонтерам в їхній діяльності.

Більше деталей на сторінці Тараса Хоміцького або ГО Безбар’єрний Тернопіль.

Допомога від Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» надавалася за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та CARE Deutschland e.V. в рамках Грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність».