Skip navigation

Тетяна Дурнєва у новому освітньому курсі для Central Asian Bureau for Analytical Reporting розповідає про адвокацію. Курс розроблений для активістів та активісток з країн Центральної Азії та буде корисний всім, хто працює в сфері адвокації та захисту прав людини.

“В цьому курсі я використовувала приклади наших українських адвокаційних кампаній. Такий досвід, такий креатив, такий набір інструментів, які ми використовуємо задля суспільних змін дивує та надихає колег з інших країн”

Зареєструватися на курс можна за посиланням.

Марія Красненко в якості експертки з питань ВПО долучилася до створення безкоштовного відео курсу «Права жінок у моїй громаді: виклики війни».

Вона читає один з трьох модулів курсу, а саме “Внутрішньо переміщені особи – мешканці/ки твоєї громади”.

«У курсі я розповідаю про основні положення щодо внутрішнього переміщення, права та гарантії переселенців. Важливий акцент зроблено на їх підтримці та інтеграції на новому місці проживання. Ми розуміємо, що для багатьох це питання є актуальним і тому надаємо практичну інформацію, яка базується на нашому досвіді”

Курс буде цікавий юристкам, лідеркам громад, депутаткам та всім тим, хто бажає реалізовувати можливості для жінок в громадах і, як наслідок, побудувати спільноту місцевих лідерок, які працюють над впровадженням та забезпеченням гендерної рівності на місцях.

Також курс буде корисним всім, хто бажає дослідити питання гендерної рівності, комунікації гендерної повістки в громадах, роботи із внутрішньо переміщеними особами.

Зареєструватися на курс за посиланням.