Skip navigation

В даній брошурі ми ділимося секретами успішної адвокації та надаємо опис конкретних дій на прикладі трьох кампаній, які були ефективними в Донецьку в 2007-2014 роки. Ми свідомо описуємо деякі подробиці кожного проекту, місцями цитуємо наші меседжі та слогани, тому що ми не проти, щоб ви використовували наші напрацювання у своїй успішній діяльності!

Щиро віримо, що наш досвід стане в нагоді активістам громадських організацій, ініціативним групам громадян та просто всім, хто вірить, що «невеличкій групі вдумливих людей цілком під силу змінити світ»**.

Завантажити в форматі PDF

Брошюра_25_02_16

Дана публікація здійснюється в рамках проекту «Демократизація, права людини і розвиток громадянського суспільства», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2013-2016рр.

Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агенцій ООН.


* Бенефіціар (від фр. benefice — прибуток, користь) – одержувач визначених вигод, що виникають у результаті реалізації
проекту.
** Невеличкій групі вдумливих та ініціативних людей цілком під силу змінити світ. Зазвичай зміни так і відбуваються. Маргарет Мід