Skip navigation
2018 року «Громадський холдингГРУПА ВПЛИВУ“» вже вдруге провів оцінювання рівня організаційного розвитку організацій, які надають підтримку населенню, постраждалому внаслідок конфлікту. Вперше таке оцінювання проводилось 2016 року, в ході якого було виявлено, що організації, які виникли після анексії Криму та початку збройного конфлікту на Донбасі, великою мірою працюють на волонтерських засадах і потребують підтримки для розвитку внутрішніх систем і стандартів.

Основною метою оцінювання 2018 року було виявити зміни, які відбулись в сфері організаційного розвитку, і подальші потреби організацій у навчанні та іншій підтримці.

Онлайн-опитування організацій було проведено у березні-квітні 2018 року. У ньому взяли участь представники 90 організацій та ініціатив з усієї України (83 з них – зареєстровані, 7 – не зареєстровані).

Анкета для керівників організацій/ініціатив включала до себе питання, пов’язані з внутрішнім потенціалом організацій, фінансовою життєздатністю, медіа-активністю, партнерствами і наявними потребами у навчанні та іншій підтримці.

У цьому звіті наведено порівняння результатів оцінювання 2016 та 2018 років, а також проаналізовано наявні відмінності між організаціями, які виникли до 27 лютого 2014 року («старими» організаціями), і тими, які виникли пізніше («молодими» організаціями).

Зіставляючи отримані результати оцінювання, варто враховувати, що більш розвинуті організації були менш мотивовані брати участь в опитуванні на відміну від менш розвинутих організацій, які усвідомлюють нагальну потребу у навчанні та подальшій підтримці.

Повний текст звіту доступний за цим посиланням. Завантажити інфографіки можна за тут і тут.

Ця публікація впорядкована Громадською організацією “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” в рамках проектів демократичного врядування Програми розвитку ООН, які фінансуються міністерством закордонних справ Данії. Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов’язково відображають погляди міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації об’єднаних націй чи інших агенцій ООН.