Skip navigation

28 вересня 2018 р.у Києві відбулася зустріч представників громадськості з новими членами Центральної виборчої комісії «Першочергові кроки для нової ЦВК або як здобути довіру».

Цлен ЦВК Євгеній Радченко, відповідаючи на запитання виконавчої директорки Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ” Тетяни Дурнєвої про можливості голосування на виборах мешканців окупованих територій та ВПО в контексті нещодавно прийнятої Постанови ЦВК, сказав:

“Як експерт можу спрогнозувати, що постанова Центральної виборчої комісії зазнає змін… Треба розуміти, що проблему голосування мешканців окупованих територій без зміни виборчої адреси без ухвалення законопроекту №6240 – не вирішити. Чому? Спрацює політичний фактор. Політичні сили, які, скажімо так, не прогнозують підтримку мешканців окупованих територій на свою користь робитимуть усе, щоб вони не змогли проголосувати. І навпаки. Це може перетворитися просто в “гризню”. В такому випадку, якщо політично ситуація не буде вирішена, все залишиться без змін. Це – по-перше. По-друге, потрібно виходити з міркувань безпеки. Я дуже сумніваюся, що так звана влада “ДНР” і “ЛНР” дозволить безперешкодно виборцям, які хочуть проголосувати, перетнути лінію розмежування і спокійно проголосувати. А якщо вони робитимуть провокації?.. Без ухвалення 6240 – питання не вирішити”.


Фото