Skip navigation

У більшості громад виборчий процес завершився. Деінде ще відбуватиметься повторне голосування… Однак вже сьогодні варто подбати про реалізацію свого виборчого права у майбутньому. Вже сьогодні можна змінити виборчу адресу, якщо ви визначились зі своєю громадою, де мешкатимете впродовж наступних років.

Це особливо важливо для тих, хто не встиг до 10 вересня змінити виборчу адресу.

Нагадаємо, змінювати виборчу адресу можна не частіше ніж раз на рік. А починати процес варто після перевірки, чи включена людина до Реєстру виборців взагалі.

Про те, як змінити виборчу адресу ми писали тут. Це зовсім не складний процес. У цьому переконалися всі, хто це робив напередодні місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 р.

Інша корисна інформація є на сайті Державного реєстру виборців.

Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” підготував відео, аби поінформувати виборців, що в разі переїзду вони можуть змінити  виборчу адресу й голосувати у майбутньому у своїй новій громаді.Це відео створено громадською організацією «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цій публікації, належать автору і не обов’язково відображають погляди USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.