Skip navigation

Останні тижні грудня ми з партнерами з правозахисних організацій боролися за зменшення негативних наслідків Постанови Кабміну №1320. Органи соціального захисту населення вже отримали від Міністерства соціальної політики відповідні роз’яснення. 

ВПО не потрібно звертатися з 1 січня 2023 року із заявою для продовження виплат. Нарахування виплат продовжиться автоматично без кінцевої дати її припинення. Допомога має виплачуватись у призначеному розмірі всім ВПО, які мають на неї право.

Крім того, за результатами спільної адвокації, віце-прем’єр-міністерка України Ірина Верещук зауважила про недопущення дискримінаційної практики проведення вибіркових перевірок місця проживання ВПО. Нагадаємо, що команда Громадського холдингу “ГРУПА ВПЛИВУ” публікувала та надсилала до представників влади:

  • Аналіз щодо порядку припинення/продовження соціальних виплат, починаючи з 01 січня 2023 року. Доступний за посиланням.  
  • Звернення щодо проведення вибіркових перевірок. Доступне за посиланням.

Робота продовжується! Дякуємо всім партнерам!

Опис зображення. На картинці у лівому нижньому куті рука з монетами. На задньому плані будинок на фоні кола світло-синього кольору. Поряд напис чорними літерами на жовтому фоні «Допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам буде продовжена автоматично навіть після 1 січня!». У правому верхньому куті логотип Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ» помаранчевого кольору.