Skip navigation

У новому епізоді ВпливовогоПодкасту у нас в гостях Тетяна Дурнєва, Голова Правління ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ», експертка з адвокації.

Життя Тетяни – це систематичні зміни та покращення світу навколо себе. До 2014 року Тетяна мешкала у Донецьку. Там вона займалась незалежним спостереженням за виборами та проводила авдокаційні кампанії, зокрема, домоглася заборони куріння на стадіоні “Донбас Арена” та інших в громадських місцях. Коли Таня переїхала в мікрорайон біля так званого «перехрестя смерті», на якому регулярно ставалися аварії, вона домоглася прийняття міської програми з безпеки дорожнього руху та встановлення світлофорів. Коли Тетяна пересіла з авто на велосипед, то вже за рік в Донецьку була прийнята концепція розвитку велоінфраструктури та з’явилися перші велодоріжки. Коли після переїзду з Донецька Тетяна не змогла проголосувати на виборах, вона запустила адвокаційну кампанію “Кожен голос впливає” і переселенці отримали право голосу у нових громадах.

Історія Тетяни – це серія успішних адвокаційних кампаній. В цьому епізоді ми згадали про кілька з цих кампаній, а також поговорили про: 

  • Багатошаровість адвокації;
  • Чому сниться Президент Зеленський;
  • Як познайомитися з сусідами після переїзду.

Корисні посилання: 

Опис зображення: На картинці ліворуч зверху текст: “створено ГРУПОЮ ВПЛИВУ. Тетяна Дурнєва”. Ліворуч знизу текст: “про велодоріжки у Донецьку, адвокацію та особисту мотивацію змінювати світ”. Праворуч розміщене фото Тетяни.

P.S. Наші подкасти, на жаль, наразі не мають повної текстової версії. Ми приносимо свої вибачення та будемо прагнути в найближчому майбутньому виправити цю ситуацію.